eng
Wrocław
17:37
Rekrutacja pracowników ze Wschodu dla Twojej firmy - Wrocław
Rekrutacja pracowników ze Wschodu dla Twojej firmy - Wrocław - photo 1
Renewed: 25 July 2020, 09:40

Rekrutacja pracowników ze Wschodu dla Twojej firmy - Wrocław

100/piece
Kozlenkov Dima
Kozlenkov Dima
operations Manager
,  Wrocław, PL
Flagma member since 20 August 2018

Description

W dzisiejszych czasach coraz trudniej samodzielnie znaleźć odpowiednią ilość chętnych i wykwalifikowanych rąk do pracy. Jeśli zmagasz się z podobnym problemem, musisz wiedzieć, że nie jesteś sam. W podobnej sytuacji jest około 60% polskich przedsiębiorstw z wielu różnych sektorów gospodarki.

Polski rynek pracy zmienił się diametralnie. Bardzo niski poziom bezrobocia i rosnące wymagania płacowe rodzimych kandydatów sprawiają, że ciężko znaleźć wykwalikowanych pracowników fizycznych. Braki kadrowe to poważny problem polskich przedsiębiorców, który nie tylko hamuje rozwój biznesu, ale również generuje straty wielu firm.

Rozwiązaniem jest leasing pracowniczy, czyli współpraca z agencją pracy tymczasowej, na podstawie której pracodawca „wypożycza" od agencji pracowników ze Wschodu na określony czas, bez konieczności nawiązywania z nimi prawnego stosunku pracy.

ONE PLUS to agencja pośrednictwa pracy z polskim kapitałem i wrocławskimi korzeniami. Działamy na terenie całej Polski. Wspieramy polskie i zagraniczne firmy w rozwoju, wykorzystując nasze wykształcenie oraz bogate doświadczenie w zatrudnianiu i legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Od powstania ONE PLUS implementujemy na polskim rynku wyłącznie sprawdzone na zachodzie procedury HR. Dodając do nich nasz narodowy etos pracy oraz indywidualną pasję i zaangażowanie, pomagamy naszym Klientom zbudować i utrzymać przewagę nad konkurencją.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces rekrutacji. Doskonale rozumiemy potrzeby zarówno naszych Klientów, jak i kandydatów, których rekrutujemy. Priorytetem jest dla nas 100% spełnienie oczekiwań Klienta, jeśli chodzi o rekrutację potrzebnej kadry, a także zapewnienie naszym kandydatom satysfakcjonujących warunków rozwoju zawodowego.

Pracownicy z Ukrainy i innych krajów
Sytuacja na polskim rynku pracy jest dynamiczna. Każda firma, która chce nie tylko utrzymać się na rynku, ale również rozwijać się, potrzebuje rąk do pracy. Niestety niedostatek rodzimych pracowników jest już mocno odczuwalny w wielu sektorach polskiej gospodarki, dlatego przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na rekrutację pracowników ze Wschodu, w tym zarówno z Europy Wschodniej, jak i Azji.

Polscy pracodawcy cenią pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji między innymi za bardzo wysoką motywację do pracy i pracowitość. Są to zwykle osoby, które sumiennie podchodzą do swoich obowiązków i nie mają większych problemów z aklimatyzacją w nowym miejscu pracy. Zatrudnienie w Polsce to dla nich szansa na poprawę warunków bytowych oraz rozwój, dlatego chętnie uczą się języka polskiego, a także podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.

Ad number: 1789871   |  views: 33  
,  Wrocław, PL
Flagma member since 20 August 2018

Similar ads

3
Rekrutacja pracowników ze Wschodu dla Twojej firmy
1/pc
Plus One Generation, Sp. z o.o., Wrocław +21 ads
W dzisiejszych czasach coraz trudniej samodzielnie znaleźć odpowiednią ilość chętnych i wykwalifikowanych rąk do pracy. Jeśli zmagasz się z...
Wholesale price
1-400/service
Start Plus, Sp. z o.o., Wrocław
Szukamy partnerstwa zawodowego w Polsce - polskich pracodawców i agencji pracy. Mamy dużą liczbę pracowników z Nepalu, którzy chcą pracować w...
Pracownicy z Ukrainy | Rekrutacja | Współpraca
500/service
One Plus, Sp. z o.o., Wrocław +42 ads
ONE PLUS to agencja pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego, która powstała na województwie dolnośląskim i została...
Show more
Contact the company
Kozlenkov Dima
Kozlenkov Dima
operations Manager
By phone
In messenger
Say, that you found an ad on Flagma
Safety rules: Do not agree to a prepayment if you are not sure about the reliability of the company.
Write a message
Select category
×
Login to your account